pink-hair-1508922_960_720

Suszarko-lokówka

Po myciu włosy nie zawsze układają się tak jakbyśmy tego chciały. Nieraz trzeba się namęczyć, aby fryzura miała jakikolwiek kształt. Najtrudniej jest uzyskać efekt pełnych objętości, uniesionych u nasady włosów.


Wiele kobiet chcąc uzyskać upragnioną fryzurę używa suszarki i szczotki jednocześnie, co na dłuższą metę jest bardzo męczące. Na rynku istnieje jednak urządzenie, które suszy włosy i modeluje zarazem. Jest nim lokosuszarka. To proste w obsłudze urządzenie, które daje bardzo szybki i profesjonalny efekt. W momencie suszenia, włosy są od razu modelowane, dzięki czemu uzyskujemy efekt taki sam jak przy użyciu szczotki i suszarki. Lokosuszarka obrotowa automatycznie nawija pasma włosów na szczotkę, bez ich szarpania i plątania. Jest to obecnie najlepsze urządzenie do loków i każdy może go używać.

Aby uzyskać najlepszy efekt modelowania, lokosuszarkę najlepiej stosować na lekko podsuszone, trochę wilgotne włosy. Kosmyk po kosmyku, należy nawijać włosy na szczotkę od tyłu głowy. W zależności od długości, rodzaju i gęstości włosów, zaleca się wybór większej bądź mniejszej szczotki. Duża szczotka będzie najlepiej sprawdzać się w przypadku długich i gęstych włosów, natomiast mała dla cienkich i krótkich oraz do podkręcania końcówek.

Używając lokosuszarki (np. tej http://www.tvokazje.pl/suszarko-lokowki/506-obrotowa-lokosuszarka-do-wlosow-mpm-5901308010195.html), można uzyskać różne efekty modelowania włosów. Mogą to być jedynie lekko pofalowane włosy, lub uniesione u nasady. Można też jedynie nadać fryzurze objętości. Właśnie w takich przypadkach dobrym wyborem będzie gruba szczotka. Sprzęt ten sprawdza się też świetnie, w sytuacji, kiedy chcemy sprawić sobie całkowicie kręcone włosy. Wtedy najlepiej sprawdza się cienka szczotka. Ceny dobrych suszarko-lokówek zazwyczaj wahają się pomiędzy 100 a 300 złotych. Są też oczywiście droższe, jednak w wyżej wymienionym przedziale cenowym można spokojnie kupić bardzo dobry sprzęt.

0 comments on “Suszarko-lokówkaAdd yours →

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *