2017-04-26 16_03_08-Parasol Wonderdry - ochrona przed deszczem, parasol nieprzemakalny i wiatroodpor

Kiedy pada deszcz

Kiedy za oknem deszcz, a my musimy wyjść z domu, warto uzbroić się w parasol. Co jeśli takiego nie mamy? To wtedy najlepiej jest się w taki zaopatrzyć.

Rozwiązań na rynku jest całe mnóstwo. Jak wybrać odpowiedni? Przede wszystkim parasol powinien nam służyć więcej niż raz. Wiatr to nasza zmora i przeciwnik parasoli, połamał ich już wiele. Ale i na to jest rozwiązanie – parasol wiatroodporny. Temu wiatr nie będzie straszny. A ile razy mimo tego, że posiadaliśmy parasol i tak zmokliśmy? Parasole wykonane z kiepskiej jakości materiałów stale przeciekają, albo są tak zaprojektowane, że deszcz który po nich ścieka spada nam prosto na głowę, albo za kołnierz i przeziębienie gotowe.

Parasol wonderdry zaprojektowany jest tak, że spacery w deszczu przestaną być nam straszne, a my mokrzy po takim. System odwrotnego otwierania zaproponowany w tym rodzaju parasolek, to nowatorskie podejście do tematu. Pozwala na otwieranie parasola szybko i sprawnie nawet podczas wysiadania z samochodu. A po użyciu go i zamknięciu, łatwo go osuszyć. Wystarczy z powstałego przy zamykaniu lejka wylać wadę i parasol jest już suchy. Do tego estetyka wykonania parasola wonderdry jest miła dla oka. Tak więc jeśli parasol to tylko solidny, wiatroodporny, szybkoschnący, taki który elegancko się prezentuje, lekki – wonderdry.

Parasol dostępny na: https://www.tvokazje.pl/dom-i-ogrod/1434-parasol-wonderdry.html

0 comments on “Kiedy pada deszczAdd yours →

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *